Chata pod Jestřebí Horou
Chata pod Jestřábí Horou

Kniha návštěv chata Batňovice

Léto 2014

Jsem tu už po několikáté a opět mě chata nezklamala, všude naprosté čisto, perfektní vybavení chaty. Nádherný rozhled z terasy a pěkné okolí. Vřele všem doporučuji a nejen v létě, je tu krásně i na podzim.


Léto 2014

Tak mě chata opět nezklamala, byla jsem tu už vícekrát, chata velice dobře vybavená a vše v naprosté čistotě, okolí nádherné a pohled z terasy je balzám na duši. Děkuji za příjemný pobyt a vřele doporučuji ostatním.


Léto 9.-15.8. 2014

Dovolenou na chtě jsme si s celou rodinou užili. Chata je dobře vybavená. Okolí chaty je klidné a příjemné. Při příjezdu jsem byla velice mile překvapená jak je chata skvěle uklizená a připravená pro Nás. Paní majitelka je velice milá a ochotná. Děkujeme za krásný pobyt v Btňovicích a vřele dalším doporučujeme.


Léto 5.-12.7.2014

Pěkná a dobře vybavená chata v nádherném údolí které jsme si museli prohlédnout i z rozhledny Žaltman, podnikli jsme výlety do Adšpašských skal, ZOO Dvora Králové a na Sněžku. Vždycky jsme se měli kam vracet a nabírat energii na další den. Chata pro nás byla výbornou základnou pro odpočinek a díky internetu také centrem plánování výletů. Děkujeme paní majitelce za velmi příjemné prostředí. Pobyt na chatě všem doporučujeme!


19.7.-26.7.2014

Pěkná chata v krásném klidném prostředí, navíc vhodná i pro rybáře. Takže super dovolená! Doporučujeme.


24.-31.8.2013

Takže...přidávám se k ohlasům přede mnou. Chatu mohu doporučit; je v klidné oblasti, plně vybavena. Je to velice dobrý vychozí bod pro výlety/tůry, vše v okruhu cca 15-20km. Co se týče stravování (Restaurace U Bulánka) a obchodu - vše na dosah ruky. My jsme byli spokojeni.


Léto 3.-10.8.2013

Chata je v klidném a pěkném prostředí, velmi dobře vybavená. Spousta možností na výlety. Nám se počasí vydařilo, měli jsme skvělou dovolenou. Všem doporučuji!


Léto 27.07.-3.08. 2013

Zdravím všechny cestovatele přes e - Chalupy. cz.... Zrovinka jsme se vrátili z týdenního pobytu z Batňovic.... Chatu doporučuji všem kteří si chtějí odpočinout, strávit pobyt v čistém a příjemném prostředí.. Příjemná a pohodová je i paní pronajímatelka... množství výletů k tomu a když chytnete prima počasí tak ten týden stojí zato.... Píšu 5 hvězdiček a myslím, že jsme tu nebyli naposled.


13.-20.7.2013

Chatu v Batňovicích doporučuji. Již 8 let objednávám pro naši rodinnou dovolenou přes internet různé chaty v Čechách, hlavně v horských oblastech, a tato jednoznačně patří mezi ty nejlepší. Je dobře vybavená, v kouzelném podkrkonoší. Nabízí nespočet výletů do blízkého okolí.

A jak se Vám u nás líbilo?


Informace o ochraně osobních údajů

Aktuální recenze